Bjørn B. Berdal

Bjørn B. Berdal

Salgssjef

E: bjorn@swtrykk.no 
T: 64 91 48 14
M: 90 89 59 15

Knut Svendsen

Knut Svendsen

Produksjonssjef

E: knut@swtrykk.no 
T: 64 91 48 15
M:

Jardar Sæthren

Jardar Sæthren

Salg

E: jardar@swtrykk.no 
T: 64 91 48 14
M: 95 89 11 71

Russell Houston

Russell Houston

Distribusjon

E: russell@swtrykk.no 
T: 64 91 48 35
M:

Othar Sæthren

Othar Sæthren

Daglig leder / salg

E: othar@swtrykk.no        
T: 64 91 48 23 
M: 91 37 72 92

Morteza Zadrafie

Morteza Zadrafie

Mac

E: morteza@swtrykk.no 
T: 64 91 48 20
M:

Marit Berdal

Marit Berdal

Administrasjon

E: marit@swtrykk.no 
T: 64 91 48 10
M:

Marius Sherwani

Marius Sherwani

Leder print

E: marius@swtrykk.no 
T: 64 91 48 18
M: 92 84 80 88

Sæthren & Wraamann AS 
Industrivn. 28
1400 Ski

Telefon: 64 91 48 00
E-post: post@swtrykk.no

Kontakt oss for et uforpliktende tilbud

Godkjenning

Kontaktbetingelser

Ved å kontakte Sæthren & Wraamann AS, så godkjenner du at informasjonen din vil bli lagret i vår database og e-post system. Informasjonen vil bli sendt til oss via Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) og vil kun bli brukt i forbindelse med konkret forespørsel. Nettstedet vårt bruker kryptering med https. Formålet med kryptering er å sikre en trygg datakommunikasjon mellom server (vår nettside) og klient (din datamaskin). Dette inkluderer et digitalt sertifikat som skal bevise at nettstedet og dets avsender er ekte. Om du ønsker at din informasjon skal slettes fra vårt system, ta kontakt med oss på e-post post@swtrykk.no.